А ви вже заощаджуєте завдяки печам на альтарнативному та економному виді палива (дерев’яним пелетам)?

ПЕЧІ – це основне і найважливіше обладнання при відкритті пекарні та виготовленні більшості видів продукції. І саме від вибору печі, її надійності та функціональності залежить якість випеченої продукції (хрустка скоринка, духмяний аромат, рівномірність випікання, пористість та об’єм хлібобулочних та інших виробів), виробнича потужність, рентабельність та успіх підприємства.

І саме у нас – компанії ТОВ «Р.П.С. ЛТД» – ви можете обрати найкращі печі італійського виробництва:

  • тунельного типу для промислових масштабів;
  • подові, що найбільш цінні для випікання хліба;
  • універсальні ротаційні печі, за кількістю та розміром візків (а відповідно, і виробничою потужністю);
  • за видом палива – пелети, газ, дизель та електроенергія.

Подові та ротаційні печі мають фронтальний доступ до теплообмінника. Тому їх можна встановлювати в будь-якому місці без необхідності відступів збоку чи позаду. Крім того, при необхідності облаштування декількох печей, їх можна розташовувати підряд без значних відстаней між ними.

Ротаційні печі актуальні для виробництва кондитерських та хлібобулочних виробів і використовуються як в міні-пекарнях, кафе та супермаркетах, так і в пекарнях напівпромислового або промислового рівня.

За останні 5-6 років велику популярність здобули печі на пелетному пальнику, а саме ротаційні печі італійського виробника «Logiudice Forni» мод. ROTOR VORTEX PELLET на 2 візки 600х800 мм. Багато кондитерських фабрик та хлібозаводів придбали та перейшли на печі з даним видом палива і недарма, адже пелети – це найдешевший та ефективний вид палива, якого в нашій країні достатня кількість.

Rotor Vortex Pellet була розроблена спеціально для використання екологічно чистих та стійких паливних гранул як альтернатива таким традиційним джерелам горіння для пальника, як газ і дизельне паливо, втілюючи тим самим нову концепцію енергозбереження.

Теплообмінник з використанням «гранули» побудований з жароміцної сталі AISI 309S, стійкої до високих температур, з трубами круглого перетину для забезпечення кращої теплової ефективності при низькому споживанні енергії. Для правильного очищення від залишків палива пальник оснащений висувним ящиком для збору попелу.

Піч виготовлена з міцного та надійного металу і спеціально сконструйована під пелетний пальник. Налаштування роботи печі полягає в заданні та збереженні програм на панелі керування печі (кількість програм на панелі печі – 99, кожна з яких має 9 етапів випікання). Панель керування пелетного пальника програмують окремо. При привальному налаштуванні пальника, проблем із втратою температури в камері випікання під час завантаження/вивантаження продукції з печі немає – піч працює бездоганно.

Піч складається: з пекарної камери з усіма її функціональними можливостями; бункера ємністю на 200 кг пелет та пелетного пальника. На початку роботи бункер повністю заповнюють пелетами, а вже потім кожна зміна його поповнює.

Завдяки автоматичній шнековій подачі, пелети з бункера потрапляють у пальник прямого горіння. Кожна зміна перед початком роботи має очистити пальник від золи. Це зробити дуже просто, оскільки наш пальник встановлений на рейки, по яким виїжджає з печі, що дає змогу швидко та зручно прибрати золу щіточкою. З практики, з 1 тони спаленої пелети лишається ≈ 0,5% (5кг) золи.

За рекомендацією виробника, пальник необхідно очищати від золи не менш ніж 2 рази на добу. Але кількість прибирань напряму залежить від якості пелети (нижче ми надамо основні параметри для підбору якісної гранули). При спалюванні пелети, окрім золи (важкі елементи) ще утворюється попіл (легкі елементи). Оскільки попіл поступово, в процесі тривалого часу, осідає на теплообміннику, його також необхідно чистити. Рекомендовано проводити цю процедуру 1 раз на місяць, для зручності та швидкості – за допомогою промислового пилососу. Тож, як бачимо, в обслуговуванні пелетної печі немає нічого складного! А саме цього боялася більшість наших клієнтів на початку роздумів про придбання пелетних печей. Ще одним острахом було – дим і запах у виробничому приміщенні. Розвінчуємо і цей «міф» – при спалюванні пелети на виході з комину виділяється СО2 (аналогічно, як при спалюванні природного газу) – диму немає!

При виборі якісних пелет зверніть увагу на наступне:

  • * зольність – не більше 1,5%;
  • * вологість – не більше 10%;
  • * діаметр – не більше 6 мм;
  • * матеріал – деревина;
  • * колір – світлий (що світліший, то краще).

Основною відмінністю пелетних печей від печей під інші енергоносії, на сьогоднішній день, є економічність. Саме тому, за останні роки багато наших клієнтів перейшли на цей вид палива і вже економлять до двох разів порівняно з газом та майже до п’яти разів порівняно з електроенергією! Для наглядного прикладу та підтвердження цієї інформації, ми підготували порівняльну таблицю, що базується на даних середнього споживання різних енергоносіїв нашої ротаційної печі VORTEX 60×80 (1 візок для листів 60х80 см) та середніх цінах на енергоносії у різних регіонах України на поточний рік:

Витрати на енергоносії при використанні ротаційної печі з розміром візка та листів 600х800 мм:

Енергоносій Газ Газ Пропан Дизельне паливо Електроенергія Пелети

Використання за год.

3.6 м³/ час 4.5 л. 3.6 л. 35.0 кВт 6.0 кг

Вартість, грн.

11,50 13,00 30,00 3,00 3,60
Витрати за год, грн. 41,40 58,50 108,00 105,00

21,60

* Середнє споживання розраховують при стандартному функціонуванні печей. Ці значення можуть коливатись залежно від кліматичних умов та якості використовуваного палива.

Придбавши таку ротаційну піч, Ви за короткий термін відчуєте значну економію, що неодмінно вплине на рентабельність Вашого підприємства!

Ми із задоволенням продемонструємо Вам роботу печі на діючому виробництві!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *