Хлібопекарське обладнання

При виробництві хліба, кожен виріб проходить у різні етапи, реалізації яких необхідне різне устаткування.

Хліб, мабуть, майже єдиний продукт, без якого не обходиться жодна родина. Така підвищена популярність забезпечила розвиток приватного хлібопекарського бізнесу, для успішності якого потрібне якісне хлібопекарське обладнання. Саме обладнання є основною частиною успіху в такій справі, як хлібопечення, тому що весь процес навіть у маленьких пекарнях повинен бути автоматизований.

При виробництві хліба, кожен виріб проходить різні етапи, для здійснення яких необхідне різне обладнання. Спочатку йде процес підготовки борошна – просіювання, для якого будуть необхідні мукопросіювачі. Вони допоможуть очистити її від можливих домішок і наситити киснем, що позитивно позначиться на якості готової продукції. Далі замішується тісто. З цим етапом відмінно впораються тістоміси або тістомісильні машини. З їхньою допомогою можна приготувати різні види тіста для найрізноманітнішої випічки. Але існують і такі види тістомісів, за допомогою яких можна замісити лише певний вид тіста. Тістодільна машина допоможе розділити тісто для хліба на рівні частини, що суттєво покращить його зовнішній вигляд, ніж якби ця процедура виконувалася вручну. Вона також значно прискорить даний етап виробництва, оскільки позбавить зважування кожного окремого шматка тіста. Тістодільні машини діляться на вагові та об’ємні. Перші гарантують точнішу вагу, але при цьому працюють повільніше, ніж другі. Для надання тіста необхідної форми, існують тістоокруглювачі. Звичайно, це можливо зробити вручну, але автоматизація процесу скоротить тимчасові витрати, а також унеможливить можливі помилки. Безпосередньо перед випіканням тісто відправляють у камери для відновлення. Перевагою даних агрегатів є постійні та ідеальні для тіста температура та вологість. Після всіх підготовчих процедур безпосередньо для випікання тісто вирушає у піч. І, якщо без придбання деяких їх перерахованих пристроїв можна обійтися, то таке хлібопекарське обладнання необхідне навіть для найменших пекарських підприємств.

Не варто вибирати обладнання неперевірених виробників. Його якість значною мірою відповідатиме за якість вашої продукції. Тільки якісне обладнання для пекарень допоможе придбати постійних клієнтів та розвивати власний бізнес. Ось уже багато років ми пропонуємо обладнання для виробництва хліба від найкращих італійських виробників. Наші партнери дають можливість виготовлення обладнання на замовлення. Враховуючи будь-які побажання замовника можна посилити каркас тієї чи іншої машини або замінити її окрему деталь на аналогічну з матеріалу підвищеної міцності. Наша компанія також пропонує встановлення обладнання та навчання роботі з ним, виконує гарантійний та післягарантійний ремонт.