Формувальне обладнання

Вакуумно-формувальне обладнання в Україні

У двадцять першому столітті, споживача вже не здивувати якістю та широким асортиментом, він став дуже вимогливим до кулінарії. Саме з цієї причини дуже важливо, щоб кожен виготовлений виріб був не тільки смачним, але ще й апетитним. Для задоволення навіть найвибагливіших клієнтів, у пекарів та кондитерів з’явилося розумне обладнання (округлювачі, дільники, тістоміси, мукопросіювачі тощо), за його допомогою робота фахівців дещо спростилася, а ось асортимент продукції значно розширився.

Якщо Ви тільки відкриваєте свою пекарську справу, або розширюєте підприємство, що вже функціонує, то Вам потрібно вакуум формувальне обладнання, ціна спочатку може відлякати, але якісна машина швидко окупить свою вартість і ще принесе вражаючий прибуток.

Оптимізація всього процесу

Завдяки установці тістоділителя-округлювача на підприємстві, можна оптимізувати технологічний процес та замінити ручну працю, таким чином підвищити трудову продуктивність.

Сучасне формувальне обладнання дозволяє забезпечити однорідність маси, її пористість та щільність, надаючи позитивний вплив на готову продукцію, робити її апетитнішими та привабливішими для споживача. Така машина може швидко поділити тісто на заготівлі необхідної маси та форми. Саме завдяки такій техніці вдається створювати апетитні крекери, сушіння, пиріжки, булочки та пончики.

Еволюція

З моменту створення перших формувальних апаратів пройшло досить багато часу, тому не дивно, що вони весь цей час розвивалися. Компанії-виробники почали використовувати інноваційні розробки та технології, так вдалося досягти мінімізації шуму та підвищити ефективність.

Сучасні пристосування для округлення та поділу тіста відрізняються економічністю та ергономічністю, можуть випускати до сорока заготовок за хвилину. Важливим є і той факт, що всі деталі виготовляються із безпечної для продукції та здоров’я людини сировини.

Формувальне обладнання, ціна на яке може значно відрізнятися, залежно від виробника, ефективно працює майже з усіма видами тіста. Але для уточнення деталей найкраще зв’яжіться з нашим консультантом! Він відповість на всі Ваші запитання та оформить замовлення з оперативною доставкою.