Печі

Печі промислові в Києві та Україні

Масове виробництво борошняних виробів, пряники, печиво, кекси, було б неможливим без кондитерських печей. Мати таке обладнання у пекарні дуже важливо, адже саме від нього залежить, наскільки буде продукція рум’яною та апетитною на виході. Від якості печей залежить все, адже однієї майстерності пекаря тут замало.

До всього обладнання для випікання незалежно від виробника висуваються ці основні вимоги:

  • Не допускати підгоряння продукції.
  • Поступово пропікати весь виріб.
  • Забезпечувати рум’яну скоринку, якщо цього вимагає вигляд готового продукту та технологія.

Різновиди

Конвекційні печі з функцією зволоження – відмінний вибір, вони поєднують у собі відмінний зовнішній вигляд та широкі функціональні можливості. Підійдуть для виробництв з невеликим простором, адже їх можна ставити на шафу або один на одного, але є і досить великі варіанти, все залежить від моделі і призначення. Поділяються на три основні види:

Печі ротаційні. Вважаються вершиною хлібопекарського обладнання. Дозволяють випікати смачні хлібобулочні, кондитерські вироби, хліб найвищої якості з мінімальними витратами плюс є можливість швидко змінювати технологію випічки та асортимент продукції.

– Подові печі. Поєднують у собі старовинні звичаї та нові технології. Кам’яні поди нагрівають тісто таким чином, щоб готовий продукт був з хрусткою скоринкою, пишним і м’яким усередині. Це дуже практичний вид печей, тому що не потребує особливого обслуговування, адже у них невелика кількість рухомих деталей. Одна одиниця може мати чотири незалежних відділів. На кам’яних подах випікаються ароматні булочки та італійська піца найвищого якісного рівня.

Тунельна піч.

Призначається для виробництва найширшого асортименту кондитерських виробів: заготовок для торта, бісквіту, кексів, пряників та пісочного печива, випікається протягом 5-30 хвилин при температурі до 280°C. Основні плюси:

а) високий рівень надійності;

б) дуже швидке повернення капіталовкладень;

в) невисокі витрати під час експлуатації;

г) енергоефективна випічка.

Якщо Вам потрібна якісна піч, купити її можна на нашому сайті. Звертайтеся до висококваліфікованих менеджерів-консультантів, вони нададуть відповідь на всі питання, що Вас цікавлять, і оформлять замовлення!