Тістоміси

Купити тістоміс в Україні

Вам потрібно організувати переробку та приготування великого обсягу тіста? У сучасних реаліях цю непросту роботу можна довірити професійному обладнанню, адже раніше це доводилося робити вручну.

Для замісу різних сортів тіста на професійній кухні застосовується тістоміс. Без нього ніяк не обійтися, якщо Ви вирішили випускати кондитерські вироби та різного роду випічку.

Ввівши в пошуку «тестоміс купити київ», Ви отримаєте багато різної інформації, але пам’ятайте, перш ніж вирішуватися на придбання обладнання, слід уважно вивчити асортимент, підібрати відповідну модель

Тістомісні промислові, види

На наших віртуальних полицях представлені різні типи машин для замісу тіста, але найбільш популярними вважаються спіральні тістоміси зі стаціонарною діжою. Вони застосовуються для хлібобулочного та кондитерського приготування у піцеріях та пекарнях (класичний об’єм не перевищує тридцять літрів).

Незалежно від виробника та виду, тістоміси бувають дво- та одношвидкісні. Друга швидкість призначається для замішування, а перша для перемішування тіста. У тому випадку, якщо обладнання має лише 1 швидкість, процес триває на 30 хвилин довше порівняно з двошвидкісним апаратом. Машини з двома швидкостями, як правило, кращі для кондитерського та хлібобулочного тіста, так як технологія їх приготування передбачає швидкий заміс.

Якого б виду не був тістоміс, грати і всі елементи конструкції, які стикаються з продуктом, виготовлені з нержавіючого сталевого матеріалу. Легкість пересування дозволяє просто встановлювати і фіксувати машину в найбільш зручному місці на підприємстві. При роботі, спіральний стрижень і діжа обертаються одночасно, без вібрації та шуму, такі моделі легко чиститься, а економна витрата електрики дозволяє менше шкодити атмосфері та отримувати від цього зиск.

Другий за популярністю тестоміс промисловий – з підкатною діжою. Це обладнання має гідравлічну систему опускання та підняття кришки, а також гак фіксації діжі. Може функціонувати добу без виключення, підійде для хлібозаводів та пекарень різних розмірів.

Якщо Ви хочете розпочати свій пекарський бізнес, або розширити існуюче підприємство, звертайтесь до наших менеджерів! Вони проведуть якісну консультацію та допоможуть обрати актуальне обладнання саме у Вашому випадку.