Кондитерське обладнання

Устаткування виготовлення кондитерських виробів представлено пристроями, які виконують різноманітні процеси залежно від виду готового виробу.

Сучасні промислові лінії компанії Laser застосовуються для виготовлення великого асортименту кондитерських виробів і випічки, включаючи різноманітні види печива (цукрове, затяжне, крекер, пісочне), мафіни та кекси, круасани та пряники, еклери та профітролі, всілякі види торів. і багато іншого.

Устаткування виготовлення кондитерських виробів представлено пристроями, які виконують різноманітні процеси залежно від виду готового виробу. Великі кондитерські компанії та приватні пекарні оснащуються міксерами, тістомісами, комплексами для фігурного нарізування тіста, розкочувальним обладнанням, комплексами для виготовлення круасанів, просіювачами борошна, млинами для цукру та сухарів, дозаторами води та начинки. Без цього обладнання неможливо уявити роботу будь-якого кондитерського підприємства. Великі компанії обладнують свої кондитерські цехи додатковим обладнанням, яке включає: системи для роботи з тістом (прийоми, подрібнення, подачі, нарізки), промислові ламінатори, формувальні пристрої, прилади для виготовлення різних видів печива, ємності, що охолоджують.

Промислові лінії Laser використовуються кондитерськими компаніями для виготовлення всіх можливих кондитерських виробів, починаючи від всіляких тортів і тістечок до печива, випічки, зефірів та інших солодощів.

Щоб діяльність кондитерської компанії приносила прибуток, виробництво кондитерських виробів має проводитись із застосуванням якісного, надійного, високотехнологічного обладнання. Саме таку техніку пропонує компанія Laser, яка вже не один рік займається виробничим оснащенням кондитерських корпорацій, фірм та цехів у всьому світі.

Великі виробництва потребують спеціалізованого обладнання. Виходячи з багаторічного успішного досвіду роботи, фахівці компанії стверджують, що найкращим вибором буде облаштування високопродуктивної промислової лінії “під ключ” із застосуванням спеціалізованих тунельних печей. Продуктивність такої лінії може досягати показника 2000 кг на годину. Компанія пропонує провести повноцінний цикл оснащення кондитерського цеху або пекарні, включаючи розробку проекту, монтаж вибраної техніки та подальше технічне обслуговування. Сучасне промислове обладнання від провідного італійського виробника постачається із гарантією. Воно відповідає нормам санітарії та гігієни та відповідає високим стандартам якості Європейського Союзу.

Співпрацюючи з нами, ви зробите важливий крок на шляху успіху вашої компанії. Високопродуктивне та надійне обладнання призначене для виробництва шедеврів кулінарії, які обов’язково оцінять ваші покупці.