Пакувальне обладнання

Високотехнологічні пакувальні машини

Високотехнологічні пакувальні машини мініпак застосовуються для пакування всілякої продукції: хлібобулочних та макаронних виробів, заморожених напівфабрикатів, овочів, фруктів та зелені, різноманітних круп, цукру та солі, насіння, горіхів, сухофруктів, м’яса та риби, сирів, побутової хімії, поліграфічної продукції. .

Для упаковки продуктів харчування застосовуються спеціальні матеріали, які відповідають нормам санітарії, гігієни та екологічної безпеки. Наша компанія пропонує для пакування продуктів харчування матеріали виключної якості, які пройшли відповідні перевірки та мають усю підтверджуючу документацію, яка є гарантією безпеки застосування харчових продуктів. Так, плівка ПВХ, поліолефін і поліпропілен є найсучаснішим матеріалом, який на 100% підходить для упаковки продуктів харчування.

Устаткування для пакування

Устаткування для пакування служить для автоматичного передпродажного пакування різноманітної продукції. Всі сучасні види виробничого обладнання можна розділити на декілька видів залежно від виду упаковки та продукції, для якої вона призначена. Пакувальні машини мініпак призначені для автоматичного пакування різноманітних товарів: від кондитерських та хлібобулочних виробів до зелені, м’яса та сирів. Для групової упаковки товарів застосовується спеціальний вид упаковки, що називається метроюнітом.

Пакувальне обладнання

Найпопулярніше обладнання виробляє компанія PFM. Асортимент обладнання представленого виробника включає моделі «флоу-пак», машини для горизонтальної та вертикальної упаковки, спеціалізовані комплекси, що дозують і зважують. Широкий діапазон потужностей дозволяє підібрати обладнання залежно від потреби конкретного виробництва. Продуктивність сучасних пакувальних машин італійського виробництва може досягати 1000 упаковок за хвилину. Ви зможете підібрати оптимальне обладнання, яке точно відповідатиме вимогам вашого виробництва.

Широке розмаїття пакувальних машин

Вони поділяються на такі види: горизонтальні та вертикальні моделі «флоу-пак», а також термозбіжне обладнання. Для упаковки застосовується не тільки ПВХ плівка, але також поліпропілен та поліолефін.

Використання на виробництві пакувальних машин компанії Мініпак дозволяє продовжити термін придатності товару та покращити його якісні характеристики. Якісна упаковка використовується в рекламних цілях для виділення товару серед аналогічної продукції, а також для зручної розфасовки, транспортування та реалізації.

Такі доцільно використовувати як у великих підприємствах, так оснащення приватних пекарень і кондитерських. Підбір відповідної моделі здійснюється в залежності від продуктивності підприємства та виду продукції.

Для кожного виду продукції є окремі моделі пакувального обладнання. Ми можемо запропонувати вам окремі пакувальні та фасувальні лінії для бакалії (крупи, приправи, цукор, сіль, сипучі), для заморожених напівфабрикатів та продуктів (вареники, пельмені), кондитерських та хлібобулочних виробів, випічки, товарів снекової групи (насіння, горішки, сухарики) , чіпси, сухофрукти тощо) та інше. Ми пропонуємо також мультиголовкові комплекси, що зважують і дозують, які можна використовувати для різних груп товарів.

Асортимент представленого обладнання для пакування постійно оновлюється інноваційними розробками виробника.