Пелетні печі – рятувальний круг для виробника!

В умовах постійного зростання цін на енергоносії в Україні, зокрема природного газу, на перший план для виробників у 2022 році виходить оптимізація витрат на виробництво. Компанії “R.P.S.ltd” є що запропонувати нашим клієнтам! Пелетні печі – неймовірно економічна альтернатива газовим!

Слова зайві – достатньо лише поглянути на цифри:

Газова піч Пелетна піч
Споживання за годину 8,32 м³ 14,92 кг
Ціна за одиницю палива* 60 грн./м³ 6500 грн./тонна
Вартість години роботи 499,2 грн. 96,98 грн.
Економія при використанні пелетної печі в порівнянні з газовою становить: 514,75%

Чи варто говорити про те, що витрати на енергоносії на сьогоднішній день є однією з основних статей витрат на виробничих підприємствах? Перехід від газу і електрики, що ростуть у ціні, до пелетного палива, забезпечить Вашому підприємству гідну економію, що, у свою чергу, знизить собівартість продукції та підвищить її конкурентоспроможність на ринку.

Часто каменем спотикання при вирішенні про перехід на пелетні печі є стурбованість виробників питаннями екології та викидів від згоряння пелетного палива. Але турбуватися нема про що, так як сучасні пелетні печі VORTEX Pellet відповідають нормам викидів EURO 5 та успішно застосовуються на виробництвах, розташованих у житлових кварталах найбільших європейських міст, де, як відомо, контроль екологічної безпеки зведений у ранг абсолюта! Крім того, печі VORTEX Pellet не вимагають додаткових вентиляційних комунікацій та монтуються у наявну систему промислової вентиляції.
Одна з основних місій нашої компанії – підтримка та сприяння розвитку вітчизняних виробників та в умовах кризи, це завдання стає актуальним як ніколи!

Компанія «R.P.S.ltd», завжди готова оснастити Ваше виробництво високоякісним та сучасним технологічним обладнанням, яке забезпечить високі показники продуктивності будь-якої продукції та допоможе Вам відчутно заощадити час, кошти та трудовитрати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.