Про нас

Сучасне обладнання для харчової промисловості – лише безкомпромісне якісне.

Ось уже більш ніж 25 років наша компанія успішно займається постачанням італійського обладнання для хлібопекарського та кондитерського бізнесу. Наші клієнти – як пекарні та кондитерські національного значення, так і міні-хлібозаводи – цінують найвищу якість обладнання, доступні ціни, індивідуальний підхід та своєчасне виконання всіх зобов’язань. Це веде надійну та довготривалу співпрацю. Ми прагнемо не лише розвиватися самі, а й успішно допомагаємо у цьому нашим клієнтам.

Фахівці ТОВ “РПС ЛТД” допоможуть вибрати, налагодити та навчити роботі з різними машинами. Ми проводимо ремонт, налагодження, гарантійне та післягарантійне обслуговування всього обладнання, робимо це якісно та своєчасно, що дозволяє усунути неполадки у найкоротші терміни та уникнути непотрібного простою. У нашому каталозі можна вибрати тістомісильні машини, печі, тістоділителі, машини для виробництва різних видів печива та багато іншого, а також замовити виготовлення необхідного обладнання з урахуванням індивідуальних потреб. Інженери ТОВ “РПС ЛТД” допоможуть розібратися у всіх тонкощах роботи того чи іншого обладнання, підберуть необхідні машини для будь-яких видів робіт.

Висока якість пропонованого нами обладнання та кваліфіковані фахівці дозволили нам стати одним із лідерів у своїй галузі. Ми не поділяємо клієнтів на значних і не дуже. Кожен покупець удостоюється належної уваги, кожне замовлення ретельно обробляється та обговорюється, що дозволяє успішно його виконати.

Про компанію

ТОВ “Р.П.С. ЛТД”

кондитерське, хлібопекарське
та пакувальне обладнання

Наші переваги


25

25 Років успішної роботи в Україні

Кваліфіковане сервісне обслуговування

Технологічна підтримка

Реальний склад запчастин

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Розробка проектів «під ключ» + ноу-хау