Якщо Ви затримали погляд на цьому провокаційному питанні, значить з таким поняттям, як «відсадка» або «відсадочна машина», Ви точно знайомі! Це означає, що ми натрапили на професіонала у кондитерському виробництві, тому перейдемо відразу до діла!

Усі відсадочні машини для кондитерських виробів, які, так чи інакше, були у Вашому житті раніше, а саме, зі стандартними функціями повороту формуючих філь’єр, протягуванням заготовки, струнної різки і так далі, відкинемо! Цим вже давно нікого не вразити, це вже стандартна комплектація більшості виробників.

Компанія «Р.П.С. ЛТД» на протязі більш ніж 25 років, пропонуючи обладнання своїм клієнтам, намагається завжди бути попереду та обирати нестандартні інноваційні рішення для виробництв.

Тому і зараз пропонуємо Вам дещо нове!

ЦЕ ЯВИЩЕ МАЄ НАЗВУ «3D-ВІДСАДКА»

Починаючи з 2016 року вже добре відома у світі компанія «Enigma P.P.H.», виробник кондитерського обладнання і наш багаторічний надійний партнер, першою у світі розробила, запатентувала та впровадила у серійне виробництво відсадочні машини з функцією 3D.

Технічно машини відрізняються від запропонованих раніше додатковими можливостями руху робочого столу — окрім стандартних рухів вгору-вниз та вперед-назад, робочий стіл, на якому попередньо розміщений лист для відсаджування виробів, рухається вліво та вправо! Завдяки цьому, нарешті віднайдена можливість повністю відтворити «руку» найталановитішого кондитера – машина може «малювати» і «писати»!

3D-ФУНКЦІЯ Є У БАЗОВІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ УСИХ ВІДСАДОЧНИХ МАШИН “ENIGMA”

Відтепер, сформувати з тіста тарталетку у формі серця або печива у вигляді кошика, кролика чи новорічного сніговика, навіть нанести декор у вигляді ексклюзивного логотипу не є винятковою роботою майстра-кондитера, що здійснює це за допомогою кондитерського мішка – будь-яка відсадочна машина з функцією 3D виробництва «Enigma» легко впорається з цим завданням! Тому що, окрім руху робочого столу у тривимірному просторі (або напрямку?), машина оснащена спеціальним комп’ютерним керуванням (або програмним забезпеченням?), яке дозволяє програмувати вигляд майбутньої тістової заготовки з необмеженими у формах можливостями.

На ділі маємо результат, на кшталт таких виробів:

Проте, на цьому ноу-хау не закінчуються! Машину 3D можна використовувати, як повноцінний пристрій декорування для тортів та пирогів, ідеально прикрашаючи поверхню вже сформованого виробу розміром 600х400 або 600х800 мм кремом або іншими масами.

ОКРІМ 3D-РЕЖИМУ, МАШИНИ ПРАЦЮТЬ ЯК СТАНДАРТНІ ВІДСАДКИ!

Лінійка машин з функцією 3D включає одно-, двох-, трьох- та чотирьох-бункерні відсадочні машини – відповідно моделі Ultra ML-900 S3D, Magic MB-2 S3D, Magic MB-3 S3D та Magic MB-4 S3D. Кожна з них, на вибір оператора, має 2 робочі режими: 1-стандартний серво режим, в якому машина працює як швидкісна відсадка; 2 – режим 3D. Тому усі необхідні функції та можливості стандартних машин не тільки присутні, а перевершені!

А саме:

  1. продуктивність — машини «Enigma» в стандартному серво режимі мають найвищу швидкість, яка становить біля 60 відсадок на хвилину, що майже вдвічі вища від машин інших виробників. Звичайно найвища швидкість розраховується на простих виробах з невеликою вагою заготовки, тому, з практики, середня швидкість на складних виробах буде становити біля 40 відсадок на хвилину.
  2. Формування виробів. Завдяки можливості обертання філь’єр на всі 360˚ можна отримати велику кількість різноманітних виробів навіть з однієї зі стандартних насадок! Групові вироби в довжину та з протягуванням можуть програмуватися на кількох етапах формування! Висота продукту, у тому числі високих виробів з поверхами чи поворотом філь’єр, може досягати до 120 мм, завдяки повністю автоматичним налаштування підйому та опускання робочого столу. Відрізний продукт та рівномірний бісквітний лист різної товщини розміром 600х400 або 600х800 мм також просто формуються завдяки легкому програмуванню та наявності механізму струнної різки та, відповідно, щілинної матриці в базовій комплектації всіх відсадочних машин “Enigma”.
  3. Матеріали конструкції та комплектуючі. Усі машини “Enigma” повністю спроектовані, сконструйовані та виготовлені на заводі виробника у Польщі. У виробництві використовуються лише найякісніші матеріали та комплектуючі провідних європейських виробників. Саме тому, гарантія на стабільну роботу машини від виробника становить 2 роки! Всі багаточисельні власні розробки підтверджені патентом РП.

Окрім промислових високопродуктивних машин, є варіант і невеликої настільної машини, що був спеціально розроблений для приватних кондитерських та ресторанів на замовлення французьких шеф-кондитерів. Ця настільна машина (Eryka M400S 3D) оснащена повним спектром функцій, можливостей і має таку ж комплектацію штампів та формуючих філь’єр, як і її старші сестри! Функція 3D – стала незамінною у формуванні різноманітних десертів з меренги і тарталеток з пісочного тіста вже в кількох десятках кондитерських та ресторанів Франції.

Більш ніж 10 років ми, ТОВ «Р.П.С. ЛТД», є незмінним ексклюзивним представником компанії “Enigma P.P.H.” в Україні та країнах близького зарубіжжя. Маємо вже досить великий досвід у підборі машин для індивідуальних потреб клієнтів, впровадженні їх у виробництво та обслуговуванні; адаптації машин під сировину та існуючі рецептури клієнтів; приймаємо безпосередню участь у розробці спеціальних рішень по автоматизації виробництва найскладніших продуктів, що раніше вироблялися виключно вручну. Тому, при Вашій зацікавленості вищеописаним обладнанням, ми з радістю надамо Вам більш детальну інформацію по кожній окремій машині та проконсультуємо по усім питанням.

Крокуймо разом у майбутнє — у світ новітніх розробок та нестандартних виробничих рішень!
Чекаємо саме на Вас!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.